The Passion

Op zondagmiddag 24 maart 2024 hebben we in de Gummaruskerk in Steenbergen “The Passion” mogen opvoeren, uitgevoerd in een eigentijdse versie van het lijdensverhaal van Jezus. Het verhaal werd afgewisseld met hedendaagse (christelijke) liederen door ons koor. 

Tijdens het concert werd het vier meter hoge Nederlandse Wereldjongerendagen (WJD) kruis op bijzondere wijze binnengedragen door inwoners (volwassenen en jeugd) uit Steenbergen. Toen de uitvoering er op zat, klonk er een machtig mooi applaus op uit de kerk en kon je duidelijk zien dat mensen echt hadden genoten.

Het optreden werd ook zeer positief ontvangen en beoordeeld op de website van “Kijk op Steenbergen”. 

Hier kunt u het artikel teruglezen: “Kijk op Steenbergen”
Hier kunt u de uitvoering  – als u er niet bij kon zijn – beluisteren: The Passion, DCC koor
De uitzending, met bewegende beelden,  start vanaf 07.20 minuten

Het was voor iedereen een bijzondere, inspirerende en heel mooie voorbereiding op Pasen!

Als u hierdoor ook weer zangkriebels krijgt…. u bent van harte welkom bij ons koor!!
We kunnen nog leden gebruiken, met name mannen mogen we graag verwelkomen. Jong en oud zijn van harte welkom. 

Voor meer informatie kunt u mailen naar: dcckoor.roosendaal@gmail.com